foto           foto-Stalak Devoss

Výsledky 26. ročníku Výzkumackého  triatlonu
28.5.2011

Jméno věk Čas plavání Pořadí Čas kolo Pořadí Čas běh Pořadí Celkový čas Celkové pořadí
Šebek Michal

27

08:28

3

00:39:49

8

00:34:39

3

01:22:56

1

Jeníček Ondřej

23

08:59

5

00:39:15

4

00:34:52

4

01:23:06

2

Doleček Josef

32

10:42

10

00:37:30

1

00:35:16

5

01:23:28

3

Volár Jan

18

07:25

1

00:38:21

3

00:40:27

19

01:26:13

4

Hartman Karel

34

08:56

4

00:39:24

6

00:38:30

14

01:26:50

5

Záleský Milan

18

07:28

2

00:38:17

2

00:41:15

24

01:27:00

6

Lipenský Martin

42

10:38

8

00:41:08

10

00:35:59

7

01:27:45

7

Krejči Jaromír

44

10:42

11

00:43:09

24

00:34:04

2

01:27:55

8

Fajfr František

38

14:06

53

00:41:16

12

00:33:58

1

01:29:20

9

Ducháček Jan

42

12:37

33

00:41:09

11

00:35:41

6

01:29:27

10

Štumpf Eda

30

10:41

9

00:41:32

15

00:37:20

8

01:29:33

11

Mařík Jiří

38

12:47

37

00:39:41

7

00:37:29

10

01:29:57

12

Donát Václav

46

11:35

20

00:42:12

19

00:37:23

9

01:31:10

13

Dobroucký Daniel

40

10:59

14

00:42:31

21

00:37:54

11

01:31:24

14

Dvořák Jiří

32

10:20

6

00:39:15

5

00:42:00

27

01:31:35

15

Hájek Miroslav

46

11:12

16

00:41:22

14

00:40:54

21

01:33:28

16

Ducháček Tomáš

19

11:29

18

00:41:01

9

00:42:25

31

01:34:55

17

Novotný Luděk

49

12:39

34

00:42:10

18

00:40:34

20

01:35:23

18

Strnad Tomáš

42

13:14

45

00:43:51

30

00:38:50

16

01:35:55

19

Votava Vladimír

43

12:10

24

00:41:51

16

00:42:00

28

01:36:01

20

Hanuš Petr

47

12:53

41

00:43:49

29

00:39:21

18

01:36:03

21

Hodek Roman

51

14:03

52

00:44:04

31

00:38:00

12

01:36:07

22

Liška Pavel

48

12:50

38

00:41:20

13

00:42:11

30

01:36:21

23

Krejsa Tomáš

34

13:17

47

00:45:10

36

00:38:07

13

01:36:34

24

Fáber Viliam

49

11:22

17

00:41:55

17

00:43:39

37

01:36:56

25

Poláček Luděk

36

11:38

21

00:42:30

20

00:43:11

36

01:37:19

26

Král Libor

40

13:04

44

00:43:39

27

00:40:58

22

01:37:41

27

Suchodol Josef

44

13:29

48

00:45:15

37

00:39:00

17

01:37:44

28

Šalda Milan

40

12:18

30

00:43:26

25

00:42:05

29

01:37:49

29

Beran Roman

41

12:11

25

00:43:37

26

00:42:30

32

01:38:18

30

Samek Pavel

52

12:13

27

00:42:32

22

00:44:16

38

01:39:01

31

Dlabka Ludvík

50

12:53

39

00:45:02

33

00:41:18

25

01:39:13

32

Hrdina Jaroslav

36

10:26

7

00:45:34

40

00:45:02

39

01:41:02

33

Šebek Jindřich

54

10:43

12

00:47:40

44

00:42:53

35

01:41:16

34

Šilar Tomáš

48

13:15

46

00:45:17

38

00:42:47

34

01:41:19

35

Fajt Jan

59

15:01

56

00:45:26

39

00:41:04

23

01:41:31

36

Roháček Vladimír

52

12:58

43

00:43:47

28

00:45:04

40

01:41:49

37

Zářecký Jan

21

12:12

26

00:42:35

23

00:47:02

44

01:41:49

38

Peichl Libor

41

12:44

36

00:48:07

46

00:41:22

26

01:42:13

39

Kašpar Olin

17

12:17

28

00:51:18

50

00:38:42

15

01:42:17

40

Mikulecká Marcela

37

13:54

50

00:47:14

42

00:42:40

33

01:43:48

41

Jirčík Miroslav

35

12:41

35

00:45:03

34

00:46:19

43

01:44:03

42

Valter Pavel

59

12:56

42

00:45:08

35

00:48:50

46

01:46:54

43

Nágl Marek

42

10:55

13

00:48:13

47

00:47:57

45

01:47:05

44

Štěpán Pavel

34

11:33

19

00:47:03

41

00:49:55

49

01:48:31

45

Jetmarovi

 R

11:49

22

00:50:51

49

00:46:03

42

01:48:43

46

Dian David

41

12:27

32

00:47:22

43

00:49:03

48

01:48:52

47

Roháček Michal

50

16:57

59

00:47:51

45

00:45:21

41

01:50:09

48

Šítkovi

 R

11:08

15

00:44:43

32

00:55:11

57

01:51:02

49

Hyláková Dana

50

12:53

40

00:52:04

53

00:48:57

47

01:53:54

50

Šmíd Jaroslav

31

12:18

31

00:53:08

54

00:50:43

50

01:56:09

51

Ulrych Jan

51

14:31

55

00:51:42

52

00:51:59

52

01:58:12

52

Klička Václav

39

15:48

58

00:49:11

48

00:54:39

55

01:59:38

53

Vymetálek Petr

26

12:05

23

00:51:37

51

00:57:59

58

02:01:41

54

Jón Tomáš

39

13:56

51

00:53:30

55

00:54:42

56

02:02:08

55

Egydy David

28

13:30

49

00:59:18

59

00:51:50

51

02:04:38

56

Kalousová Alena

31

15:36

57

00:56:06

56

00:52:59

54

02:04:41

57

Kalous Tomáš

47

12:18

29

00:59:27

60

00:52:56

53

02:04:41

58

Čopian Štefan

56

14:07

54

00:57:47

58

01:01:29

59

02:13:23

59

Košta Karel

55

18:14

60

00:57:13

57

01:06:35

60

02:22:02

60