Jedlíci na cestách dorazí také do Ústí nad Labem

6. 1. 2025
Zábavná cestovatelsko-gastronomická přednáška představí to nejlepší ze země vycházejícího slunce. 

 

plakátPrvní cestovatelská přednáška roku 2025 přenese diváky do země samurajů, gejš a sushi. A právě o japonské kuchyni, která je tajemná a opředena mnoha mýty a příběhy, přijedou vyprávět Jedlíci na cestách, Jarda a Tomáš

KDY: 15. 1. 2025 od 17:00
KDE: Informační středisko města Ústí nad Labem (Mírové náměstí 1/1, Palác Zdar)

Na oblíbené trase Tokio-Ósaka-Kjóto navštívili desítky restaurací a ochutnali ta nejzásadnější japonská jídla, od běžných nudlí až po jedovatou rybu Fugu. Přijďte si poslechnout, jací jsou Japonci, proč mají v restauracích místa pro jednoho a zda by měl u nás úspěch japonský koncept "Vypij, co můžeš". 

Vstup na přednášku je zdarma, přístup do infostřediska je bezbariérový.