Aktuálně

Jeden z nejlepších ciderů bydlí v Ústí

KAUBO⅄. Nezní to úplně domácky, i přesto je to lokální ústecká značka moštů ciderů a limonád. A nejen to, KAUBO⅄ nedávno získal ocenění v prestižní soutěži Worl Cider Seal 2024.

Město připravilo konferenci o prevenci rizikového chování

Několik desítek zástupců školských zařízení, sociálních služeb a samospráv projednalo nové trendy v oblasti rizikového chování u dětí a mladistvých na konferenci věnované prevenci na školách a dopadům užívání návykových látek.

Oddělení registru vozidel bude dočasně mimo provoz

Z důvodu rekonstrukce elektrického zařízení a odpojení elektrické energie bude ve dnech 30. a 31. května 2024 zavřené oddělení registru vozidel. V tomto termínu pracovníci oddělení nemohou vyřizovat telefonáty ani e-maily.

Krajské setkání nadaných žáků proběhlo v Ústí nad Labem

Letošní ročník setkání nadaných žáků proběhlo ve dnech 17. a 18. května 2024 v prostorech ZŠ a MŠ Ústí nad Labem SNP 6. Setkání navázalo na již proběhlé ročníky v Kadani a Klášterci nad Ohří.

Mohlo by se Vám hodit

Mapový portál

V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.