Start květnové kampaně Do práce na kole se blíží

Ještě celý týden je možné se zaregistrovat do dalšího ročníku kampaně Do práce na kole.

Magistrát města s městskými obvody sestavil v letošním roce dokonce osm týmů. Kampaň podporují i některé známé osobnosti, ze sportovců např. mistr světa ve skifu a olympionik Ondřej Synek. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

 

V květnu pojedeme opět DO PRÁCE NA KOLE

Opět po roce je tu již osmý ročník celostátní soutěže Do práce na kole. Cílem celého projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby po městě používali jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, a tím zlepšili nejen svoji fyzickou kondici, náladu a vztah s kolegy, ale také přispěli k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Do práce na kole je týmová soutěž, tak motivujte své kolegy nebo známé a sestavte tým, který pomůže snížit smog, hluk a kolony v našem městě. Do práce můžete jezdit nejen na kole, ale také běhat, chodit, jezdit na kolečkových bruslích nebo na skateboardu.

V rámci soutěže se účastníci mohou zapojit do několika soutěžních kategorií, které budou zaměřené na délku jízdy, pravidelnost nebo třeba kreativitu. Pro účastníky budou jako každý rok připraveny zajímavé ceny a slevy. Přestože je Do práce na kole soutěž primárně pro týmy, zúčastnit se mohou také jednotlivci, kteří žádného parťáka do týmu nesehnali. Od letoška startuje také první ročník soutěže pro studenty Do školy na kole. S registrací neváhejte! Zaregistrovat se do soutěže můžete od 1. 3. 2018 na www.dopracenakole.cz. Pokud se registrujete do konce března, získáte nejvýhodnější startovné. V rámci každé registrace navíc získáte stylové soutěžní tričko (nebo v letošním roce nově nákrčník).

Více informací na stránkách Do práce na kole.

Stejně jako v loňském proběhne akce pod hlavičkou Zdravého města Ústí nad Labem, a to nejen účastí magistrátních týmů, ale především také doprovodnou soutěží pro nadšené účastníky v ústeckém regionu. Další informace budeme postupně zveřejňovat. Neváhejte a přidejte se ke skupině na facebooku Do práce na kole - Ústí nad Labem.