Drinks podpoří život města 3,5 milióny

Drinks podpoří život města 3,5 milióny
9.5.2005
Tři a půl miliónu korun poskytne letos ústecká společnost Drinks Union na podporu společenského, kulturního a sportovního života v Ústí nad Labem. Vyplývá to z memoranda mezi městem a touto firmou, které dnes podepsali primátor Mgr. Petr Gandalovič a předseda představenstva Drinks Union, a.s. RNDr. Milan Hagan.

   Společnost, která se nedávno stala generálním partnerem letošní pouti Kinematografu bratří Čadíků po padesáti českých městech, se bude finančně podílet na desítkách akcí. Jsou mezi nimi např. Porta, Open Air opera a další události v Letním kině, Tuning show, Lví párty, koncerty v Národním domě, dále Ústí se baví, Sportovec roku, Ples Ústečanů či vernisáže v muzeu. Peníze dostanou ústečtí boxeři, fotbalisté, basketbalisté i lyžaři. Kromě toho bude Drinks Union nadále významně podporovat ústecký hokej (peníze pro HC Slovan nejsou součástí finančního objemu uvedeného v memorandu).

   Drinks Union bude pořádat i vlastní akce – Jarní ples, Pivovarské slavnosti, Slavnosti Březňáka, Dostaveníčko v divadle či různé soutěže.

   Město se naopak mimo jiné zavazuje vytvářet podmínky pro prodej nápojů firmy ve všech společenských, kulturních a sportovních zařízeních v majetku města i na akcích jím organizovaných.