Drinks Union dá městu milióny

Drinks Union dá městu milióny
19.3.2007
Primátor města Jan Kubata a předseda představenstva Drinks Union, a.s. Milan Hagan dnes podepsali memorandum o spolupráci obou stran.

    Drinks Union se v memorandu zavazuje k finanční podpoře kulturních a sportovních akcí, událostí a projektů v rozsahu čtyř miliónů korun. Jde např. o festival Porta, akce univerzity a zoologické zahrady, akce v Letním kině, Kinematograf Bratří Čadíků, plesy a další akce. Firma bude kromě toho nadále poskytovat další milióny korun ústeckému hokeji.

   „Oproti minulým letům rozšiřujeme finanční podporu charitativních akcí a tzv. malých sportů, jako je například vodní pólo. Drinks Union také poprvé poskytne peníze ústeckému fotbalu,“ řekl Milan Hagan.

   „Věřím, že podpis memoranda s Drinks Union bude impulsem i pro další obchodní společnosti schopné a ochotné podporovat veřejný život na Ústecku“, říká primátor města Jan Kubata.

   Ústecký primátor převezme záštitu nad nejvýznamnějšími akcemi Drinks Union (Jarní bál, Pivovarské slavnosti, předvánoční Dostaveníčko v divadle). Drinks Union bude propagovat město Ústí nad Labem na všech marketingových akcích v průběhu letošního léta v 50 městech a obcích České republiky.