Jak úspěšně čerpat dotace EU

Jak úspěšně čerpat dotace EU
8.2.2006
Náměstek primátora Tomáš Jelínek se dnes účastní semináře „Jak úspěšně čerpat dotace EU“. Jeden ze série regionálních seminářů, který se koná dnes, 8. 2. 2006 od 13.00hod. v Národním domě v Ústí nad Labem.

Náměstek primátora Tomáš Jelínek se dnes účastní semináře „Jak úspěšně čerpat dotace EU“. Jeden ze série regionálních seminářů, pořádaný Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a Národní sítí Zdravých měst, se koná dnes, 8. 2. 2006 od 13.00hod. v Národním domě v Ústí nad Labem. Jeho cílem je představit ukázkový postup při čerpání zdrojů v rámci opatření SROP – Společný regionální operační systém. Ve spolupráci odborníků na problematiku zdrojů EU, zástupců odborných institucí a úspěšných žadatelů budou účastníkům představeny konkrétní projekty a praktická doporučení s cílem posílit úspěšnost potencionálních žadatelů o dotaci z tohoto opatření. Semináře jsou určeny všem zájemcům o danou problematiku, zejména představitelům samospráv  a jimi zřizovaných organizací, zástupcům neziskového sektoru, ale i široké veřejnosti.

„Věřím, že dnešní program bude pro všechny přínosem a návodem k tomu jak správně využít zdroje EU“ pronesl námětek při své úvodní řeči.