O prázdninách do ZOO

O prázdninách do ZOO
26.10.2005
V ústecké zoologické zahradě se během podzimních prázdnin od středy 26. října do neděle 30. října 2005 uskuteční již 12. ročník zoologické soutěže STEZKAMI ZOO.

   Zúčastnit se může každý příchozí, neboť na zakoupené vstupence je předtištěno sedm otázek týkajících se zvířat, která uvidí během prohlídky zoologickou zahradou. Každá otázka dává na výběr ze tří možností. Po zakroužkování správné odpovědi je třeba ještě doplnit své jméno a adresu a odevzdat soutěžní vstupenku zpět v pokladně. Pak se již každý účastník může těšit na slosování a zajímavé ceny – hlavní výhrou je zapůjčení vozidla značky Hyundai na vybraný víkend Autocentrem Háša, partnerem soutěže. Dalším partnerem je Knihkupectví Pod věží, které výhercům poskytuje krásné knižní publikace o zvířatech již od prvního ročníku soutěže v roce 1994. Na vylosované samozřejmě čeká volňásek do ZOO a propagační materiály.

   Zbývá jen dodat, že s koncem října končí v zoologické zahradě letní sezóna, kdy je ZOO otevřená až do 18,00 hodin a návštěvníci mohou naposledy zhlédnout širokou škálu předváděcích akcí, včetně možnosti zahrát si od 13,00 do 17,00 hodin minigolf v letos rekonstruovaném areálu pod restaurací Koliba.