Pozor na změny v dopravě !

Pozor na změny v dopravě !
24.10.2007
Z důvodu uzavírky železničního podjezdu v ulici Drážďanská bude dne 26.10.2007 (pátek) zavedena „Náhradní autobusová linka X“ v úseku Mírové náměstí – Autoškola (přestup na trolejbusové linky směr Vyhlídka, Skalka, Mojžíř) a „Náhradní autobusová linka 55“ v úseku Mírové náměstí – Žežická.

   Trolejbusová doprava na linkách č. 51, 55, 56 a 57 bude končit a začínat na Mírovém náměstí. V oblasti Krásné Březno budou linky končit a začínat v zastávce Autoškola (mimo linky 55). Trolejbusy od zastávky Pivovar pokračují přímým směrem ulicí Drážďanská do zastávky Jungmannova (přestup na linku X směr centrum). V uvedených dnech bude přerušen provoz v zastávkách Přístav (směr Kr.Březno), Vojanova (oba směry), Jungmannova (směr Kr.Březno). Náhradní zastávkou bude zastávka Stavební stroje.

   Přestupní zastávkou ve směru Mírové náměstí je zastávka Jungmannova.

   Přestupní zastávkou ve směru Pod Vyhlídkou, Skalka, Mojžíř je zastávka Autoškola.

   Ve dnech 27.10.2007 (sobota) a 28.10.2007 (neděle) bude na linkách číslo 51, 55, 56 a 57 zavedena v celých trasách náhradní autobusová doprava. V uvedených dnech bude přerušen provoz v zastávkách Přístav (směr Kr.Březno) a Vojanova (oba směry). Náhradní zastávkou bude zastávka Stavební stroje. Zastávka Jungmannova (směr Kr.Březno) bude přemístěna o 100 m po směru za křižovatku.