Primátor přivítal podnikatelky na Větruši

Primátor přivítal podnikatelky na Větruši
28.4.2006
Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje spolu s Asociací podnikatelek a manažerek ČR včera pořádali „Workshop podnikatelek“ na výletním zámečku Větruše.

Součástí programu bylo především představení projektu „Phare 2003 – Ženy podnikatelky“, vystoupení několika žen, které začaly podnikat, dále pak výstava produktů „Žen podnikatelek“, módní přehlídka atd.. Celou akcí provázela Petra Černocká, která spolu se svým manželem doplnila program o pár písní ze svého repertoáru.

Asociace podnikatelek a manažerek je neziskovou, nevládní, dobrovolnou organizací žen, založenou na podporu rozvoje malého a středního podnikání žen v ČR a profesionálního rozvoje podnikatelek a žen v manažerských funkcích.

„Rozvíjet vzdělávání a etiku podnikání, zlepšovat obchodní a manažerské kvality je zapotřebí. Přispívá to k zavedení standardního podnikatelského prostředí, které podněcuje a podporuje rozvoj celého kraje.  Proto jsem velmi rád, že jste si pro tuto akci vybraly právě Ústí nad Labem“, řekl primátor Petr Gandalovič