Primátor se zúčastnil slavnostního udělení certifikátu "Organic Product"

Primátor se zúčastnil slavnostního udělení certifikátu "Organic Product"
1.9.2006
Primátor se dnes zúčastnil slavnostního aktu - udělení oprávnění k užívání značky ORGANIC PRODUCT společnosti COSMETIC KARL HADEK INTERNATIONAL s. r. o.

    Firma COSMETIC KARL HADEK INTERNATIONAL s. r. o. patří mezi nejvýznamnější evropské společnosti, zabývající se laboratorním výzkumem, vývojem nových preparátů a vlastní výrobou aromaterapeutické olejové kosmetiky. Společnost sídlí a vyrábí v Ústí nad Labem a v současné době zaměstnává více než 70 zaměstnanců. Slavnostní akt spojený s rautem se uskutečnil ve vzdělávacím centru společnosti v Sebuzíně, kde původně zchátralou budovu obecní školky v průběhu dvou let náročných rekonstrukcí paní Anastázie Skopalová, majitelka firmy CKHI, přetvořila na reprezentativní centrum, které nabízí přátelské prostředí pro vzdělávací kurzy, semináře, relaxaci i zábavu. K dispozici jsou zde moderně zařízené prostory – učebny pro teoretickou i praktickou výuku i plně vybavená laboratoř.

   „S potěšením jsem přijal pozvání na dnešní slavnostní událost, neboť si vážím práce, kterou odvádí paní Skopalová. Město Ústí nad Labem bude vždy podporovat v maximální možné míře každého, kdo svou poctivou prací vytváří hodnoty, přispívá ke zvýšení zaměstnanosti a zlepšení image města. A nemusí jít pouze o velké zahraniční investory“, řekl primátor.