Primátor v domově - penzionu s byty pro důchodce na Bukově

Primátor v domově - penzionu s byty pro důchodce na Bukově
30.8.2006
Primátor dnes absolvoval další ze svých návštěv domovů pro důchodce. Tentokrát navštívil domov - penzion s byty pro důchodce na Bukově.

Ředitelka domova Bc. Vonková primátora během jeho návštěvy seznámila s aktuální situací v domově a hovořila i o některých konkrétních problémech, které se dotýkají jeho provozu. Primátor poté odpovídal na dotazy jeho obyvatel, týkající se jejich života v domově a velmi se zajímal o jejich každodenní menší či větší problémy, které jim tento život přináší. Mluvil rovněž o aktuálním dění v Ústí nad Labem, o právě probíhajících a realizovaných projektech, jakož i o budoucích záměrech vedení města. Obyvatelé domova důchodců se živě zapojovali do diskuze a vyjadřovali k jednotlivým problémům své názory.

 

“Jsem rád, že jsem se mohl osobně přesvědčit, na jaké úrovni a s jakou péčí je k obyvatelům zdejšího domova přistupováno a v jakém prostředí zde jeho obyvatelé žijí. S potěšením konstatuji, že pobyt v tomto domově důchodců umožňuje prožít důstojný a aktivní podzim života“, řekl na závěr návštěvy primátor.