Stipendium primátora Milanu Šmídlovi

Stipendium primátora Milanu Šmídlovi
13.12.2007
V Aule universitního rektorátu se včera uskutečnil slavnostní ceremoniál předávání Cen rektorky a stipendíí nejlepším studentům UJEP.

   Náměstek primátora Jan Řeřicha předal 12. prosince v aule ústecké univerzity studentovi Pedagogické fakulty UJEP Milanu Šmídlovi ocenění stipendiem primátora města Ústí nad Labem, které bylo spojeno s finančním darem ve výši 15 tisíc Kč.

   Studenta 4. ročníku magisterského studijního programu Učitelství pro SŠ, obory biologie a chemie Milana Šmídla doporučila ocenit hodnotící komise, když přihlédla vedle jeho výborného prospěchu také k jeho vědecké a publikační činnosti. Šmídl pracuje na částečný úvazek v pražském Fyziologickém ústavu Akademie věd a je autorem dvou domácích a jedné zahraniční vědecké publikace věnované didaktice chemie.

   „Udělování a předávání ocenění stipendiem primátora města Ústí nad Labem studentovi ústecké Univerzity Jana Evangelisty Purkyně má svoji tradici už od roku 1996. Město tak dlouhodobě podporuje nadějné mladé studenty, kteří se podílejí svým výborným studiem, pílí a dalšími aktivitami na současné renesanci a rozvoji ústecké univerzity,“ uvedl při předání ocenění náměstek primátora Jan Řeřicha.

 

 

Náměstek primátora Jan Řeřicha předal stipendium primátora města Milanu Šmídlovi.