Ústecký kraj přebírá od města Muzeum, primátor poděkoval jeho řediteli za spolupráci

Ústecký kraj přebírá od města Muzeum, primátor poděkoval jeho řediteli za spolupráci
20.11.2024
Za dlouholetou práci v Muzeu a vynikající spolupráci s městem poděkovalo vedení města řediteli městského muzea Václavu Houfkovi.

 

Funkci ředitele Muzea města Ústí nad Labem zastává Václav Houfek již od roku 2015 a v samotném Muzeu působí již od roku 1986. Za ty roky se zasloužil jak o jeho rozvoj, tak i o zajištění spolupráce a dobrých vztahů s městem. 

Nyní, kdy dochází k převodu celého Muzea do vlastnictví Ústeckého kraje, poděkoval primátor Petr Nedvědický řediteli Václavu Houfkovi za spolupráci a popřál mu hodně štěstí do dalších let, ve kterých bude na rozvoji Muzea spolupracovat s vedením Ústeckého kraje. 

„Velice mě těší, že celé ty roky vedl Muzeum někdo jako pan Houfek. Během této spolupráce vzniklo mnoho úspěšných projektů, které nám připomínají historii našeho města i okolí. Věřím, že Ústecký kraj na tuto spolupráci naváže a podaří se jim s panem Houfkem připravit ještě mnoho zajímavých projektů,“ uvedl primátor města Petr Nedvědický. 

Houfek01

Houfek03