Žádost o neparkování před odpadovými nádobami
20.12.2024
Vážení občané, blíží se vánoční svátky, a proto bychom vás chtěli požádat o ohleduplnost při parkování vašich vozidel v blízkosti odpadových nádob.
Vzhledem k tomu, že svoz odpadů probíhá standardně, svozová vozidla potřebují volný průjezd, aby mohla zajistit odvoz odpadu i během svátečního období. Dbejte prosím na to, aby zaparkovaná auta neblokovala přístup k nádobám na tříděný i směsný odpad.
Nezapomínejte také na to, že je nutné nechat volný průjezd v zatáčkách a na vjezdech do ulice. Zablokování těchto míst může znemožnit výsyp nádob v celé ulici.
Děkujeme vám za pochopení a spolupráci.