Den otevřených dveří na ZŠ Vinařská

Den otevřených dveří na ZŠ Vinařská
9.12.2011
Náměstkyně primátora Helena Kubcová včera navštívila ústeckou základní školu Vinařská, a to u příležitosti „Dne otevřených dveří“, který se zde konal.

V rámci návštěvy hovořila náměstkyně Kubcová s ředitelem školy Květoslavem Kolaříkem. Společně diskutovali důležitá témata související s fungováním školy. Paní náměstkyni se zajímala především o současný stav školních prostor, jejich využití a kapacitu. Na místě navštívila přípravný ročník, školní družinu a posilovnu. Den otevřených dveří je vítanou příležitostí především pro rodiče dětí, kteří zvažují, kterou základní školu budou jejich děti navštěvovat. O umístění dětí do ZŠ Vinařská je každoročně zvýšený zájem. Škola nabízí rozšířenou výuku zaměřenou na sportovní aktivity. V rámci školy funguje oddíl ledního hokeje a atletiky. Navíc se ZŠ Vinařská pyšní i vlastním týmem roztleskávaček.

ZŠ Vinařskou navštěvuji často a tak vím, že kvalita a úroveň výuky zde je vysoká. Den otevřených dveří je výborná příležitost jak se může škola prezentovat směrem k veřejnosti. Určitě se jedná o jedinečnou možnost jak se na vlastní oči přesvědčit, co škola svým žákům nabízí,“ hodnotila význam akce náměstkyně Kubcová.