Primátor poděkoval strážníkům

Primátor poděkoval strážníkům
3.10.2014
Primátor města Vít Mandík se v zasedací místnosti zastupitelstva města setkal s městskými strážníky a s vedením městské policie.

Ačkoliv se dá říct, že toto každoroční setkání se pomalu stalo tradicí, to letošní mělo poněkud jiný nádech. Primátor Mandík se přišel rozloučit a poděkovat všem příslušníkům městské policie za spolupráci a za odvedenou práci.

„Společně jsme zažili za uplynulé roky mnoho krizových situací od pátrání po ztraceném dítěti, přes problematické stěhování z vyloučených lokalit až po těžké období povodní. Každý z Vás byl v daný okamžik velmi potřebný jako součást týmu, každý z Vás plnil své úkoly zodpovědně a obětavě. Dokázali jste, že jste všichni skutečnými profesionály na svém místě,“ řekl při této příležitosti Vít Mandík.

Ředitel městské policie Pavel Bakule poděkoval primátorovi Mandíkovi, který je současně z titulu své funkce i velitelem městské policie, za péči a pozornost, kterou primátor městské policii v uplynulých čtyřech letech věnoval. „Myslím, že je naprosto zřejmé, jak moc se městská policie v uplynulých letech posunula dopředu a jak moc se jí primátor města věnoval,“ uvedl v této souvislosti ředitel Pavel Bakule.