Primátor se setkal s generálem Adamem

Primátor se setkal s generálem Adamem
12.6.2013
13:30 V Ústí nad Labem působí 100 vojáků Armády ČR, zkontrolovat nasazení vojáků přijel brigádní generál Pavel Adam. Sešel se s primátorem města Vítem Mandíkem

V rámci inspekční cesty po oblastech a místech, kde jsou nasazeni vojáci při odklízení škod po povodni, navštívil město Ústí nad Labem brigádní generál Ing. Pavel Adam společně s vedoucím Krajského vojenského velitelství plukovníkem Ing. Rostislavem Domorákem. Oba se setkali s primátorem města, který je informoval o aktuálním stavu po povodni.

Příslušníci Armády ČR působící v našem městě odvádějí vynikající práci. Pomáhají lidem s úklidem domů po povodni a dezinfikují zasažené oblasti. Panu generálovi jsem poděkoval za poskytnutí vojáků a ujistil jsem ho, že až do odvolání bude pro vojáky zajištěno ubytování a stravování,“ okomentoval návštěvu generála Adama primátor.

Brigádní generál Pavel Adam poděkoval za podmínky, ve kterých vojáci bydlí a stravují se a ujistil vedení, že vojáci budou v Ústí nad Labem působit po dobu nutnou pro odstranění škod.