Přípravy stavby fotbalového stadionu pokračují

Přípravy stavby fotbalového stadionu pokračují
6.6.2012
Primátor Vít Mandík bude nadále podporovat stavbu Městského stadionu a to i přesto, že fotbalisté nezískali prvoligovou licenci.

Vedení města Ústí nad Labem mrzí, že ústečtí fotbalisté nezískali prvoligovou licenci. Primátor města Vít Mandík se snažil udělat vše, aby se skvělé sportovní výsledky podařilo potvrdit udělením licence. Osobním dopisem se obrátil na představitele ligového shromáždění, jednal s vedením české fotbalové asociace a snažil se situaci řešit.

Stavba stadionu se díky úsilí současného vedení města konečně stává realitou. Primátor Mandík prosadil, aby se uskutečnily potřebné kroky. Rada města již schválila postup výstavby, v červnu záměr projednají zastupitelé. Stavět by se mohlo ve druhé polovině roku. Projekt odpovídá požadavkům FAČR a UEFA. Na stadionu vzniknou nové moderní tribuny s odpovídajícím počtem sedaček, zázemí pro hráče i novináře, samozřejmostí bude vyhřívaný trávník.

I přes nepříznivou zprávu bude vedení města Ústí nad Labem pokračovat v úsilí postavit stadion podle plánu. Podpora sportu včetně fotbalu je jednou z priorit.