Řeřicha jednal o služebně v Krásném Březně

Řeřicha jednal o služebně v Krásném Březně
7.4.2011
Policie ČR opustí současnou služebnu v Krásném Březně. Objekt, který je v majetku ÚMO Neštěmice je ve špatném technickém stavu.

   Dohodl se na stěhování služebny náměstek primátora Jan Řeřicha s Plk. Mgr. Vladimírem Danylukem, vedoucím územního odboru Ústí nad Labem PČR – KŘ policie ÚK Plk. Ing. Jiřím Šenkýřem, náměstkem ředitele pro ekonomiku z Krajského ředitelství Severočeského kraje. „V současné době nemá město ani PČR možnost současný stav rychle řešit a proto jsme se dohodli, že služebna bude z Krásného Března dočasně přemístěna do stávajícího objektu PČR Na Předmostí“, upřesnil Řeřicha s tím, že veškeré služby budou policisté pro oblast Krásného Března zajišťovat z tohoto dočasného působiště. Náměstek Jan Řeřicha se s Vladimírem Danylukem dohodli na tom, že se do Krásného Března státní policisté v dohledné době vrátí.

  „Projednali jsme různé možnosti návratu policistů do oblasti Krásného Března, který chceme uskutečnit ještě v letošním roce, protože vnímáme nutnost přítomnosti policistů v této městské části", uzavřel náměstek primátora Jan Řeřicha.