Soutěž o registrace na ústecký 1/2maraton

Soutěž o registrace na ústecký 1/2maraton
27.8.2014
Mattoni ½ Maratonu Ústí nad Labem bude již tradičně patřit druhý zářijový víkend. Soutěžte o 3 volné registrace na závod.

Závod se letos poběží v neděli 14. září. Na 21,0975 km dlouhou trasu se vydá celkem 3 500 běžců, trasa dm rodinného běhu je připravena pro 1 800 účastníků. Součástí akce bude podruhé také závod pro handicapované na handbiku.

Spousta běžců se těší na výjimečnou atmosféru závodů i doprovodný program, který provází celý závodní den. O přední umístění se tradičně utkají špičkoví afričtí běžci, ale i mnoho dalších. Uplynulý ročník přinesl traťové rekordy, jak v mužské, tak i v ženské kategorii.

Půlmaraton je akce, která pomáhá vytvářet identitu města, má svůj sportovní, společenský, komunitní i čistě rodinný rozměr.

Odpovězte správně na jednoduché otázky a získejte volnou registraci na ústecký půlmaraton. Svoji odpověď můžete zaslat pouze jednou. Registraci nemusí využít pouze soutěžící, ale můžete ji i darovat. Soutěžit můžete do 7. září 2014 do 23.59 hod. Vylosováni budou 3 výherci.

Odkaz na soutěžní otázky:
http://www.usti-nad-labem.cz/cz/seznamy-zprav/soutez-tri-volne-registrace-ustecky-1-2maraton.html