Běžecký seriál RunTour rozběhá stovky sportovců

Běžecký seriál RunTour rozběhá stovky sportovců
5.5.2017
Na loňskou úspěšnou premiéru naváže v květnu v Ústí nad Labem běžecký seriál RunTour, který už několik let rozbíhá celou Českou republiku.

 

Sportovní událost se bude konat v sobotu 13. května za účasti až 1500 běžců. Nejde pouze jen o uvolněnou a příjemnou atmosféru, svým startovným přispěje každý běžec Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. V roce 2016 se díky RunTourákům na tuto nadaci věnovalo 1 044 300 Kč.

Poběží se pod záštitou ambasadora závodu boxera Lukáše Konečného. Běžci změří síly nedaleko Mariánského mostu na Střekově. Délka závodů bude stejně jako minulý rok 5 a 10 kilometrů pro dospělé a pro ty nejmenší 500 a 1000 metrů. Zvolená obtížnost tras odpovídá podmínám nejen profesionálních běžců, ale i těch, kteří s běháním začínají a je to jejich první závodní zkušenost. Přidáte se letos i vy a rozběháte tak s RunTour Ústí?

Registrovat se můžete na webových stránkách www.runtour.cz. Aktuálně je startovné za 500 Kč, na místě pak bude za 600 Kč. Pro veškeré aktuality a dění okolo běhu sledujte Facebookovou stránku RunTour https://www.facebook.com/runtour